Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 06 czerwca 2009 - Kraków "MDK im. Janusz Korczaka"

Go down 
AutorWiadomość
vaciak
Admin
vaciak


Liczba postów : 256
Join date : 17/02/2008

06 czerwca 2009 - Kraków "MDK im. Janusz Korczaka" Empty
PisanieTemat: 06 czerwca 2009 - Kraków "MDK im. Janusz Korczaka"   06 czerwca 2009 - Kraków "MDK im. Janusz Korczaka" Empty18.07.09 3:40

To był dzień Hardo Corewy, mimo, że NiPU gra Blues-Rocka.
Od rana zamieszanie, bo impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka, organizowana przez MOPS i MDK, a tu "chmury wiszą nad miastem...", Przemek przywiózł jakieś namioty, po kilkunastu minutach, razem z Pawłem je złożyli, chociaż na początku wychodził spadochron.
Oprócz koncertu na koniec imprezy, nagłaśnialiśmy całe wydarzenie, ja wcieliłem się tu w rolę akustyka i przypomniały mi się stare dobre czasy, jak robiłem takie zabawy - MASAKRA! To naprawdę kawał ciężkiej roboty, pedałując na koncertach NiPU za zestawem bębnów, nie robię tyle kilometrów, co podczas kilku godzinnej imprezy plenerowej na scenie.

Wszystko zostało opanowane, klimat przedni, dzieciaki zadowolone, rodzice też, mieszkańcy os. Kalinowego się nie skarżyli, zatem występ można zaliczyć do udanych.
Powrót do góry Go down
https://nipu.forumakers.com
 
06 czerwca 2009 - Kraków "MDK im. Janusz Korczaka"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: NIPU Blues Rock Band :: KONCERTY-
Skocz do: