Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nocna Królowa

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
vaciak
Admin
vaciak


Liczba postów : 256
Join date : 17/02/2008

Nocna Królowa Empty
PisanieTemat: Nocna Królowa   Nocna Królowa Empty06.03.08 3:13

Muzyka i tekst: Przemysław Walczak

Utwór powstał w 2004r.

Zachęcam do opisania wrażeń. Po prawej stronie w playerze jak i na płycie demo jest jako drugi!

Piosenka została zarejetrowana w listopadzie 2006r. w studiu "Zgniatacz Dźwięków" w Nowej Hucie (Kraków).
Powrót do góry Go down
https://nipu.forumakers.com
Zeta
Wierny słuchacz
Wierny słuchacz
Zeta


Liczba postów : 69
Join date : 30/03/2008
Age : 32
Skąd : Kraków

Nocna Królowa Empty
PisanieTemat: Nocna królowa??   Nocna Królowa Empty18.09.08 11:22

AAA!!! Kocham ta piosenkę strasznie.... no no.... no uwielbiam ja po prostu... nawet jak bym chciała napisać coś krytycznego o niej to po prostu nie umiem... no no no... a... queen queen queen queen queen Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven lol!
Powrót do góry Go down
Hinol




Liczba postów : 1
Join date : 09/03/2008
Skąd : Krosno

Nocna Królowa Empty
PisanieTemat: Re: Nocna Królowa   Nocna Królowa Empty27.05.13 3:17

eeeeeeeeeeeeeeeeeee. takze uwielbiam ta piesn znakomita... moja odpowiedz na oh slodka dzemu ale... tutaj daje 5z+ bo wiecej sie nie da. Nie wiem dlaczego ale ciagle o Was mysle hooopy... to ta muzyka. wiem ze dawaliscie z siebie sycko. co moglem ofiarowalem koncertem w Krosnie ale nie wyszlo... jakos tak wyszlo. ale cale dobro dla was niechaj sie dzieje. Aktualnie jestm w norwegii. Jakbyscie chcieli zagrac niedaleko oslo to tylko kwestia dogadanie. pozdrawiam Hinol
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nocna Królowa Empty
PisanieTemat: Re: Nocna Królowa   Nocna Królowa Empty

Powrót do góry Go down
 
Nocna Królowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: NIPU Blues Rock Band :: MUZYKA-
Skocz do: